Specialista, který Vám profesionálně

vyřeší problém s poškozeným sklem.

Autosklo Euro Glass s.r.o. Praha 4


Společnost Autosklo Euro Glass s.r.o. Praha 4 vznikla na podzim roku 2008 a je pokračovatelem firmy AUTOSKLO DEJVICE. V oboru autosklo ale funguje již od roku 1994 a patří mezi první firmy zabývající se výměnou autoskla v Praze.

AUTOSKLO EURO GLASS provozuje svoji činnost v městské části Praha 4 – Kunratice a specializuje se výhradně na výměnu autoskla se zaměřením zejména na poškozená autoskla u automobilů, autobusů a nákladních vozů, kde v oboru autosklo díky dlouholeté zkušenosti patří k nejlepším. Za svoji dlouholetou činnost vyměnila přes tisíce autoskel nejrůznějších typů.

Předností naší společnosti je zejména PÉČE O ZÁKAZNÍKA a jeho SPOKOJENOST. Proto nabízíme svým klientům kompletní vyřízení pojistných událostí výměny autoskla „NA KLÍČ“ bez finanční účasti klienta, dále výměnu autoskla i mimo pracovní dobu – NONSTOP SERVIS, či výměnu autoskla u zákazníka – MOBILNÍ ZASKLÍVÁNÍ – AUTOSKLENÁŘ.CZ. Dále ve svém areálu v Kunraticích nabízíme v rámci výměny autoskla – zákazníkům umytí jejich vozu ZDARMA, či základní čištění interiéru.

Díky dlouholeté praxi a častým školením je naše práce kvalitní, rychlá a za velmi přijatelné ceny. Na autosklo i montáže poskytujeme záruční lhůtu. Také dbáme na kvalitu autoskel - dodáváme autoskla pouze od renomovaných výrobců autoskel (Sekurit, Splintex, AGC Automotive, Pilkington) vždy označená logem.

Ve spolupráci s pojišťovnami provádíme bezplatnou výměnu autoskla z povinného ručení viníka a z doplňkového připojištění autoskel. AUTOSKLO EURO GLASS s.r.o. je smluvním partnerem pojišťoven – ČESKÁ POJIŠŤOVNA, ALLIANZ, UNIQA, DIRECT, GENERALI, TRIGLAV, ČSOB POJIŠŤOVNA, WÜSTENROT, AXA, HVP a spolupracuje s pojišťovnou KOOPERATIVA, ČPP, SLAVIA a MAXIMA což usnadní Vaší firmě útrapy spojené s vyřizováním pojistné události spojené s výměnou autoskla a likvidací autoskel.

V roce 2011 firma AUTOSKLO EURO GLASS s.r.o. připravila pro své zákazníky produkt AUTOSKLENÁŘ.CZ
 
AUTOSKLO EURO GLASS
Dobronická 694/2
Praha 4 - Libuš
Telefon: 608 311 709

Email: autosklo@autosklenar.cz
Mapa: mapa