Společnost Autosklo Euro Glass s.r.o. Praha 4 vznikla na podzim roku 2008 a je pokračovatelem firmy AUTOSKLO DEJVICE. V oboru autosklo ale funguje již od roku 1994 a patří mezi první firmy zabývající se výměnou autoskla v Praze.

AUTOSKLO EURO GLASS provozuje svoji činnost v městské části Praha 4 – Kunratice a specializuje se výhradně na výměnu autoskla se zaměřením zejména na poškozená autoskla u automobilů, autobusů a nákladních vozů, kde v oboru autosklo díky dlouholeté zkušenosti patří k nejlepším. Za svoji dlouholetou činnost vyměnila přes tisíce autoskel nejrůznějších typů.

Předností naší společnosti je zejména PÉČE O ZÁKAZNÍKA a jeho SPOKOJENOST. Proto nabízíme svým klientům kompletní vyřízení pojistných událostí výměny autoskla „NA KLÍČ“ bez finanční účasti klienta, dále výměnu autoskla i mimo pracovní dobu – NONSTOP SERVIS, či výměnu autoskla u zákazníka – MOBILNÍ ZASKLÍVÁNÍ – AUTOSKLENÁŘ.CZ.

Díky dlouholeté praxi a častým školením je naše práce kvalitní, rychlá a za velmi přijatelné ceny. Na autosklo i montáže poskytujeme záruční lhůtu. Také dbáme na kvalitu autoskel – dodáváme autoskla pouze od renomovaných výrobců autoskel (Sekurit, Splintex, AGC Automotive, Pilkington).

NAŠE ZKUŠENOSTI

28 let v oboru
AutoSklo-EuroGlass-O nas
AutoSklo-EuroGlass-O nas
AutoSklo-EuroGlass-O nas2

SMLUVNÍ PARTNER POJIŠŤOVEN